NAC Wiertarko-wkrętarka CDB-LI-20V (korpus)

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa NAC CDB-LI-20V- korpus bez akumulatora oraz ładowarki.

Urządzenie z linii NAC AKUMULTISYSTEM 20V - jeden akumulator (2Ah; 4Ah) pasujący do wszystkich urządzeń.

Cena brutto (z VAT)

PLN 115
Produkt jest niedostępny.
Szybka wysyłka W dniu złożenia zamówienia
Zwrot do 30 dni Od daty otrzymania przesyłki
Płatności online Szybko i bezpiecznie

Dane techniczne

  • Producent: NAC
  • Kod producenta: CDB-LI-20V
  • EAN: 5902490740051
  • Napięcie zasilania: 20V
  • Obroty: bieg I: 0-400/min; bieg II:0-1400/min
  • Typ uchwytu: samozaciskowy 13 mm
  • Pojemność akumulatora: 2Ah
  • Udar: bez udaru
  • Rodzaj zasilania: akumulatorowe

Opis

Wygodna i wszechstronna wiertarko-wkrętarka akumulatorowa firmy NAC, model CDB-LI-20V (korpus)

Urządzenie z linii NAC AKUMULTISYSTEM 20V: linia narzędzi akumulatorowych NAC, które zasilane są tą samą baterią. Takie rozwiązanie pozwala na posiadanie kilku urządzeń oraz jednego lub dwóch (w zależności od potrzeb) akumulatorów 2Ah lub 4Ah.

PRODUKTY UZUPEŁNIAJĄCE
NAC Akumulator 20V B-20-LI-20V 2Ah
NAC Akumulator 20V B-40-LI-20V 4Ah
NAC Ładowarka 20V BC-LI-20V

Autoryzowany dystrybutor NAC

Kupując ten produkt w sklepie Budmarkt.pl otrzymujesz pełną gwarancję producenta. Pamiętaj, że w przypadku gwarancji producent uznaje jedynie produkty zakupione u oficjalnych dystrybutorów sprzętu marki NAC. Podstawą wykonania naprawy gwarancyjnej jest okazanie Karty Gwarancyjnej wystawionej przez Autoryzowanego Dystrybutora sprzętu NAC oraz dowodu zakupu.

Jesteśmy Autoryzowanym Dystrybutorem sprzętu NAC. Kupując ten produkt w naszym sklepie uzyskasz pełną gwarancję producenta na okres 2 lat (w przypadku konsumentów) lub 1 roku (w przypadku przedsiębiorców). Otrzymasz wypisaną przez nas kartę gwarancyjną wraz z pieczątką i podpisem osoby uprawnionej, oraz dokument sprzedaży, które należy okazać w przypadku naprawy gwarancyjnej.

Uwaga
Nie kupuj produktów marki NAC w sklepach, które nie są Autoryzowanymi Dystrybutorami NAC - serwis producenta odmawia napraw gwarancyjnych produktów zakupionych u nieautoryzowanych dystrybutorów.

ZASTOSOWANIE

Wygodna i wszechstronna

Wiertarko-wkrętarka jest urządzeniem przeznaczonym do wiercenia w różnych materiałach oraz do wkręcania i wykręcenia śrub, wkrętów, blachowkrętów.

Wiercenie w metalach żelaznych i nieżelaznych
Mocowanie okuć drzwiowych, elementów dekoracyjnych, itp.
Montaż szafek kuchennych i łazienkowych.
Skręcanie mebli, montaż konstrukcji składanych, wiercenie otworów pilotujących.
Mocowanie oświetlenia, gniazdek elektrycznych, itp.
Osadzanie ram okiennych drewnianych i z PVC.
Prace serwisowe i instalacyjne.
Prace przy montażu systemów wentylacji i klimatyzacji.

PARAMETRY PRACY

Uniwersalna wiertarko-wkrętarka

Wysoki, maksymalny moment obrotowy 35 Nm, 2 biegi, możliwość zmiany kierunku obrotów lewo/prawo, płynna regulacja obrotów w zakresie od 0 do 400, 0 do 1400 oraz 25 stopniowa regulacja siły wkręcenia pozwalają dostosować ją do wykonywanej pracy.

Wiertarko-wkrętarka posiada elektroniczny system sterowania prędkością obrotową, który gwarantuje łagodny rozruch i pełną kontrolę wiercenia i wkręcania w różnych materiałach.

Uchwyt mocowania wierteł oraz bitów jest samozaciskowy – system bezkluczykowy. Umożliwia montaż i demontaż wierteł lub bitów o średnicy 13 mm

WYGODA UŻYTKOWANIA

Ergonomiczny uchwyt i mała masa urządzenia

Ergonomiczny uchwyt urządzenia pokryty jest materiałem antypoślizgowym, gwarantującym pewny chwyt i stabilne ułożenie w dłoni, a mała masa urządzenia sprawia, że nawet długa praca nie jest męcząca.

Lampka LED pozwala na podświetlenie miejsca pracy bez konieczności korzystania z dodatkowych źródeł światła, a magnes na obudowie nie pozwoli zgubić się żadnej śrubce.

Wiertarko-wkrętarka NAC CDB-LI-20V posiada poręczną walizkę wykonaną z tworzywa, w której mieszczą się 2 akumulatory o pojemności 2Ah, szybka ładowarka sieciowa, sześć końcówek do wkręcania z uchwytem oraz 8 wierteł.

Zasilanie

Urządzenie jest bez akumulatora i ładowarki. W naszym sklepie można dokupić akumulatory Li-Ion 2Ah lub 4Ah oraz ładowarkę.

Urządzenie zasilane jest napięciem 20 V z baterii litowo jonowej. Dzięki zastosowaniu technologii litowo-jonowej baterie nie mają efektu pamięci (można je w dowolnym czasie doładowywać).

Urządzenie z linii NAC AKUMULTISYSTEM 20V: to linia narzędzi akumulatorowych NAC, które zasilane są tą samą baterią.

Parametry techniczne:

zasilanie: akumulatorowe
napięcie akumulatora: 20V
typ akumulatora: litowo – jonowy
moment obrotowy: 35Nm
maksymalna średnica uchwytu: 13mm
2 biegi
prędkość obrotowa na pierwszym biegu: 0 – 400 obr/min
prędkość obrotowa na pierwszym biegu: 0 – 1400 obr/min
płynna regulacja prędkości obrotowej
obroty: lewo/prawo
lampka LED
rękojeść pokryta materiałem antypoślizgowym

Napisz na kontakt@budmarkt.pl lub zadzwoń na numer 571 022 988

Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci odpowiedzi i rozwiejemy wątpliwości, oraz doradzimy w wyborze sprzętu spełniającego Twoje oczekiwania. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego.

Gwarancja producenta - warunki gwarancji

1. Firma NAC gwarantuje sprawne działanie urządzenia zgodnie z warunkami techniczno-eksploatacyjnymi opisanymi w Instrukcji Obsługi.

2. Na urządzenie udziela się 24-miesięcznej gwarancji konsumentowi (tj. osobie fizycznej dokonującej z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową) oraz 12-miesięcznej gwarancji przy zakupie przez przedsiębiorcę (tj. osobę fizyczną, osobę prawną i jednostkę organizacyjną, prowadzącą we własnym imieniu działalność gospodarczą lub zawodową). Po tym okresie użytkownik ma prawo do napraw odpłatnych.

3. Wszystkie uszkodzenia ujawnione w okresie obowiązywania gwarancji, wynikające z wad materiałowych, montażowych lub produkcyjnych będą usuwane bezpłatnie.

4. Podstawą do uzyskania ochrony gwarancyjnej jest dowód zakupu urządzenia od Autoryzowanego Dystrybutora sprzętu NAC wraz z podpisanym w dniu sprzedaży drukiem niniejszej karty gwarancyjnej wydanym przez oficjalnego Autoryzowanego Dystrybutora marki NAC. Ochrona gwarancyjna nie będzie udzielana jeżeli druk gwarancji będzie poświadczony/podstemplowany przez firmę nie będącą Autoryzowanym Dystrybutorem marki NAC. Niniejsza gwarancja obowiązuje na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.

5. Wady urządzenia podlegające gwarancji będą usuwane w terminie do 14 dni roboczych od daty przyjęcia w Autoryzowanym Serwisie NAC. Termin ten może ulec wydłużeniu do 30 dni roboczych w wyjątkowych przypadkach.

6. Z przyczyn niezależnych od Gwaranta wskazany powyżej termin może ulec wydłużeniu, w szczególności gdy produkt wymaga dodatkowej weryfikacji/ekspertyzy lub wystąpią okoliczności mające postać siły wyższej uniemożliwiającej jego zachowanie np.: powódź, pożar, strajki, klęski żywiołowe, restrykcje importowe itp.

7. W zakres gwarancji nie wchodzą czynności takie jak: montaż, konserwacja, obsługa okresowa, regulacja i czyszczenia, a także przeglądy, wymiana oleju i filtrów wraz z materiałami i częściami użytymi do w/w czynności. Czynności te mogą być wykonane odpłatnie.

8. W celu usunięcia wad lub uszkodzeń urządzenie wraz z dowodem zakupu i ważną Kartą Gwarancyjną należy dostarczyć do: najbliższego Autoryzowanego Serwisu, skorzystać z wygodnego systemu "door to door" lub dostarczyć do miejsca zakupu. Urządzenie powinno zostać uprzednio oczyszczone. Serwis/sklep może odmówić naprawy urządzenia nieoczyszczonego. Jeżeli urządzenie ma zostać wysłane, przed przekazaniem go kurierowi lub sprzedawcy należy bezwzględnie wylać z niego płyny eksploatacyjne (paliwo i olej). Opakowanie musi zapewnić bezpieczny transport, zaleca się opakowanie oryginalne.

9. Sposób naprawy ustala gwarant. Gwarant nie ma obowiązku dostarczenia urządzenia zastępczego na czas naprawy gwarancyjnej.

10. Gwarancja ta obowiązuje pod warunkiem, że urządzenie jest prawidłowo eksploatowane, konserwowane i obsługiwane zgodnie z dołączoną Instrukcją Obsługi.

11. Użytkownik jest obowiązany do natychmiastowego zaniechania użytkowania uszkodzonego urządzenia. Kontynuacja pracy uszkodzonym urządzeniem może powodować powstanie kolejnych usterek oraz zagrażać zdrowiu lub życiu użytkownika lub osób trzecich.

12. Gwarancją nie są objęte uszkodzenia powstałe w wyniku: uszkodzeń mechanicznych, niewłaściwego użytkowania, dokonywania modyfikacji oraz napraw dokonanych przez osoby nieupoważnione. Dotyczy to również zamontowania i używania niewłaściwych części oraz filtrów, smarów, olejów, paliw.

13. Zniszczenie plomb gwarancyjnych, o ile są, lub tabliczki znamionowej z numerem seryjnym, może być podstawą do odrzucenia gwarancji.

14. Gwarancja nie obejmuje wad powstałych na skutek uderzenia pioruna, pożaru, powodzi i innych klęsk żywiołowych.

15. Gwarancji nie podlegają elementy eksploatacyjne i ulegające naturalnemu zużyciu podczas pracy i podlegające kontroli stanu przez użytkownika takie jak: paski klinowe, żarówki, filtry, świece zapłonowe, koła jezdne, noże i ostrza tnące, uchwyty noży, głowice żyłkowe, łańcuchy tnące, prowadnice łańcucha, linki sterownicze, wpusty i kołki przeciążeniowe.

16. Firma NAC nie odpowiada za bezpośrednie lub pośrednie szkody, straty bądź koszty wynikłe z zastosowaniem, bądź brakiem możliwości zastosowania urządzenia do jakiegokolwiek celu.

17. Jeżeli przed przystąpieniem do naprawy konieczne jest przeprowadzenie czynności związanych z konserwacją urządzenia to Serwis/sklep może przeprowadzić takie czynności odpłatnie za zgodą użytkownika/reklamującego.

18. Jeżeli podczas naprawy stwierdzono konieczność wymiany elementów związanych z bezpieczeństwem użytkowania lub osób trzecich (m.in. ostrza tnące, łańcuchy, prowadnice, osłony elementów tnących i inne związane z bezpieczeństwem), to serwis jest zobowiązany do wymiany tych elementów nawet wtedy, gdy wiąże się to z koniecznością pobrania opłat za zgodą użytkownika/reklamującego. Brak udzielenia takiej zgody oznacza, iż Gwarant nie bierze na siebie odpowiedzialności za bezpieczeństwo użytkowania urządzenia z niesprawnościami ujawnionymi przez serwis.

19. Gwarancja nie obejmuje ewentualnych szkód wyrządzonych przedmiotom lub osobom.

20. Gwarancja na sprzedany towar nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego będącego osobą fizyczną wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

Podobne Produkty

Zobacz podobne produkty, które mogą spełnić Twoje oczekiwania.

Wysyłka

Paczkomat Inpost

Czas wysyłki: Ten sam dzień (w przypadku zamówień do 18:00 i płatności online - PayU)
Cena: PLN 11.90

Kurier DPD

Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Cena: PLN 14.90

Kurier DPD - pobranie

Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Cena: PLN 19.90

Kurier Inpost

Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Cena: PLN 14.90

Kurier Inpost - pobranie

Czas wysyłki: 1 dzień roboczy
Cena: PLN 19.90

Sposób wysyłki Czas wysyłki Cena
Paczkomat Inpost Ten sam dzień (w przypadku zamówień do 18:00 i płatności online - PayU) PLN 11.90
Kurier DPD 1 dzień roboczy PLN 14.90
Kurier DPD - pobranie 1 dzień roboczy PLN 19.90
Kurier Inpost 1 dzień roboczy PLN 14.90
Kurier Inpost - pobranie 1 dzień roboczy PLN 19.90

Płatność

PayU

Płatności realizowane za pośrednictwem PayU są od razu przekazywane do naszego sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia o czas potrzebny na przekazanie środków tradycyjnym przelewem bankowym. Dodatkowo wybierając formę płatności przez PayU oraz wysyłkę za pomocą Paczkomatów InPost, zamówienia złożone do godziny 18:00 są realizowane jeszcze tego samego dnia.

Przelew bankowy

Wybierając tę formę płatności nalezy wykonać przelew bankowy na rachunek XXX, na kwotę wskazaną na podsumowaniu zamówienia. Dane do przelewu otrzymacie Państwo również wraz z podsumowaniem zamówienia na adres email podany poczas składania zamówienia.

Płatność przy odbiorze

Płatność przy odbiorze możliwa jest zarówno w formie gotówkowej jak i płatności kartą. Płatność przy odbiorze dostępna jest tylko w przypadku przesyłek pobraniowych.

Sposób płatności Informacje ogólne
PayU Płatności realizowane za pośrednictwem PayU są od razu przekazywane do naszego sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia o czas potrzebny na przekazanie środków tradycyjnym przelewem bankowym. Dodatkowo wybierając formę płatności przez PayU oraz wysyłkę za pomocą Paczkomatów InPost, zamówienia złożone do godziny 18:00 są realizowane jeszcze tego samego dnia.
Przelew bankowy Wybierając tę formę płatności nalezy wykonać przelew bankowy na rachunek XXX, na kwotę wskazaną na podsumowaniu zamówienia. Dane do przelewu otrzymacie Państwo również wraz z podsumowaniem zamówienia na adres email podany poczas składania zamówienia.
Płatność przy odbiorze Płatność przy odbiorze możliwa jest zarówno w formie gotówkowej jak i płatności kartą. Płatność przy odbiorze dostępna jest tylko w przypadku przesyłek pobraniowych.